Momenti i vrasjes të shqiptarit në Tetovë (Video +18)

Pak javë më parë në fshatin Reçicë të Vogël të Tetovës është vrarë me armë një shqiptar pas një fjalosje me tre persona.

Indeksonline ka arritur të sigurojë videon e incidentit pas së cilës humbi jetën 37 vjeçari shqiptar, Hajdar M.

Të dyshuar për vrasjen janë dy persona të moshës 30 deri 33 vjeçarë, të cilët janë në arrati.

Viktima është qëlluar me dy plumba në kokë dhe tre në trup në ngjarjen e ndodhur në rrugën “188” në Reçicë të Vogël.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme