Ndryshon WhatsApp, ja çfarë mund të bëni tani

Ditët e ‘rrëshqitjes’ nëpër qindra biseda në WhatsApp për të gjetur atë çfarë jeni duke kërkuar së shpejti do t’i takojë të kaluarës.

 

WhatsApp është duke testuar një veçori të re e cila ju lejon të ‘gozhdoni’ bisedat në maje të listët, duke i bërë kështu bisedat më të qasshme.

Veçoria aktualisht është duke u testuar në versionin beta dhe është e paqartë nëse WhatsApp ka në plan që ta lëshojë atë për të gjithë përdoruesit, transmeton Gazeta Express.

Përderisa WhatsApp nuk ka komentuar rreth përditësimit ende, për veçorinë u bë e ditur në Android Police, ku u tha se “WhatsApp tani është duke shtuar një veçori shumë të dobishme: bisedat e gozhduara”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme