Nuk përmbahet çifti: Ja çfarë i tha Luizi Kiarës

Çifti nuk përmbahet/ Luizi-Kiarës: Ke qenë sfida më e bukur dhe më e vështirë në jetën time.

Me sa duket Kiara i është dorëzuar dashurisë së saj ndaj Luizit. Me rikthimin e saj në lojë, moderatorja nuk ka ngurruar të shfaqë hapur ndjenjat ndaj Luizit.

Dalja nga shtëpia e ka qartësuar Kiarën në qëllimet e veta për lojën por edhe në lidhje me romancën me Luizin.

Me të hyrë ajo u përqaua e përmalluar me Luizn, ndërsa kaluan natën bashkë në shtrat me puthje dhe përqafime.

Nga ana e tij Luizi është shprehur më se i lumtur, duke i thënë moderatores se ajo ka qenë sfida e tij më e bukur dhe më e vështirë në jetë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme