Ora me kamerën 360 shkallëshe (Video)

Një paisje e re inovative

Një kompani e re ka krijuar një kamerë dore që është e pajisur me lente 360 shkallëshe.

Kjo kamerë është e integruar në orë të dorës e cila mund të ndahet dhe më pas të vendoset në bicikletë, helmetë, çantë apo çkado tjetër.

Shikoni videon demonstruese më poshtë për të kuptuar më shumë për kamerën inovative të dorës Beoncam.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme