Pacolli rrëfim ekskluziv në “Saktë”: 45 mijë njerëz të rinj në AKR, janë shuar të gjitha strukturat (Video)

Në intervistën “Saktë”, Behgjet Pacolli vjen me një rreëfim ekskluziv ku ai për herë të parë tregon lojërat politike që i janë bërë nga akterë të ndryshëm politik. Multimilioneri shqiptar flet për perandorinë e tij në fushën e biznesit, sfidat, rënie – ngritjet. Po ashtu, Pacolli zbulon detaje nga bisedat private me ish presidentin rus Boris Jelcin, flet për ndikimin rus në Ballkan, veçanërisht në Serbi dhe Mal të Zi, për pasurimin e ngutshëm të poltikanëve të Kosovës, reformat në AKR dhe shumë tema të tjera.

Pacolli, po ashtu, ka bërë të ditur se aktualisht janë shuar të gjitha strukturat e AKR – së.

“Janë shuar të gjitha strukturat e AKR’së. Ne e përfundojmë procesin e zgjedhjeve të brendshme me involvim të 45 mijë njerëzve të rinj në AKR. AKR – ja definitivisht është çliruar prej njerëzve që e kanë mbajtur peng”, ka deklaruar Pacolli, i cili ka bërë të ditur se kjo parti i është nënshtruar reformave rrënjësore.

Intervista Saktë me autor Xhevdet Pozharin është bashkëprodhim i portalit Sakte.net dhe televizionit First Channel dhe transmetohet çdo të premtë, ora 22:15./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme