Rrëfim i veçantë i Behgjet Pacollit në intervistën “Saktë” (Video)

Në intervistën Saktë për herë të parë do të keni mundësi ta ndiqni rrëfimin e Begjet Pacollit lidhur me përvojën e tij politike në Kosovë, pasurinë e tij, intrigat “lojërat” dhe shantazhet që thotë se i janë bërë.
Pacolli, po ashtu, zbulon detaje nga njohja e tij me Jelcinin, Putinin, flet për ndikimin dhe investimet ruse në rajon, veçanërisht në Serbi e Mal të Zi, tregon nëse ka ose jo në para në xhiro llogarinë në Panama, shpjegon se si politikanët pastrojnë paratë përmes “personave të tretë”…. po ashtu, në këtë itervistë Behgjet Pacolli tregon për reformat rrënjësore në AKR.

Intervista Saktë me autor Xhevdet Pozharin, është bashkëprodhim i portalit Sakte.net dhe televizionit First Channel./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme