Pamje nga fejesa private e Engjellusha Salihut

Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë.

Në media po flitet se ajo po fejohet me Mërgim Riza i cili jeton dhe punon në Zvicër.

Ceremonia ishte mjaft private dhe pa praninë e kamerave.

Por në disa pamje shihet se ata e shijuan shumë këtë ditë të veçantë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme