Rita dhe Fidani flasin për martesën e tyre

Rita dhe Fidani së fundmi thyen heshtjen.

Pas një pauze disa mujore, ata shfaqën së bashku duke treguar se marrëdhënia e tyre është më mirë se kurrë më parë.

Përveç angazhimeve në punë, çifti kanë plane edhe për dasmë.

Nuk treguan datë të saktë por siç duket planet janë për një dasmë të madhe, shkruan Kosovarja.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme