Pas festës pastrohen sheshet e Prishtinës [foto]

Sheshet e Prishtinës ishin të mbushura deri në orët e vona. Aty dolën shumë qytetar për ta pritur Vitin e Ri.

Kurse sot në mëngjes, punëtorët e kompanisë “Pastrimi”, filluan pastrimin e shesheve, duke larguar gjësendet e hedhura nga qytetarët të cilët kishin dalë për të festuar Vitin e Ri në shesh.

Xuxi, Jericho, Offchestra, DJ Gamble dhe Fatjon Miftari ishin disa nga artistët që performuan mbrëmë në koncertin e organizuar nga Komuna e Prishtinës në natën e ndërrimit të motmoteve në sheshin “Zahir Pajzaiti”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme