Përplasen dy mjete në Kamëz, humb jetën një këmbësore

Njoftim


Më datë 16.06.2024, në rrugën “Nënë Tereza”, shtetasi, duke drejtuar automjetin dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin E. K., dhe më pas me shtetaset 46 vjeçe, dhe 20 vjeçe (këmbësore).

Si pasojë e dëmtimeve të marra nga aksidenti shtetasja ka ndërruar jetë në spital, ndërsa shtetasja ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

vijon…

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme