Pique refuzon këtë ekip

Gerard Pique nuk do t’i bashkohet Atletico Madridit në janar.

Mbrojtësi ka rënë në pankinë nën drejtimin e Xavi këtë vit dhe një kalim te klubi madrilen është konsideruar si një mundësi, përcjell ORAinfo.

Por Sport raporton se ai është i vendosur të luftojë për vendin e tij nga tani deri në fund të sezonit./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme