Policia e arreston për dhunë ndaj ish-dhëndrit, por ja çfarë i gjendet në shtëpi

Ushtroi dhunë ndaj ish-dhëndrit, për motive të dobëta, dhe e kërcënoi së do ta vriste me armë zjarri. Arrestohte nga policia në flagrancë shtetasi Kanto Narkaj. Gjatë kontrollit në banesën e tij u gjet një arsenal i vertetë armësh.


“Në vijim të veprimeve, shërbimet e Policisë kanë ushtruar kontroll në banesën e shtetasit K. N., ku kanë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale 1 mitraloz, 2 kallashnikovë, një granatë dore me ndezës të montuar, 4 krehra dhe 3979 fishekë”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme