Shi dhe ulje temperaturash, ja si pritet të jetë moti

Moti në orët e para të ditës në vendin tonë do të jenë në ndikimin e vranësirave dhe reshje. Por parashikohet në orët në vijim të kemi përmirësim të kushteve atmosferik, pasi pritet që gradualisht vranësirat e shumta të largohen nga vendi ynë duke i lënë vendin kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare.


Temperaturat do të ulen ndjeshëm në mëngjes dhe në mesditë, duke luhatur vlerat ditore nga -4 gradë celcius deri në 12 gradë celcius.

Era do të fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 65 km/h nga drejtimi verilindor, djuke sjellë në det dallgëzim mbi 5 ballë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme