Policia tenton ta ndalë, por qytetari me BMW e tij ia bën mjegull |PAMJE

Shumë njerëz janë marakli të ngasjeve të vrullshme e të rrezikshme të veturave, duke bërë kështu lëvizje të shumta e deri në djegien e gomave.


Në Rusi është publikuar një video interesante, ku një shofer me veturën e tij bën shaka me policët atje.

Vetura e tipit BMW, bën vozitje në vend ku është e rrethuar nga policët dhe me atë vozitje ai e bën krejt tym vendin ku po qëndrojnë.

Policët largohen nga ai tym i madh dhe nuk mund ta ndalojnë vozitësin e kësaj veture./

Shikoni videon e më poshtme për më shumë:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme