Pozhari: Kumanovë, mos e harro birin tënd Astrit Dehari!

“Sot, institucionet në Kumanovë të paktën do të duhej ta përkujtonin një atdhetar si Astrit Dehari. Një të ri me të cilin mburret gjithë shqiptaria.
E, nëse këtë nuk e bënë ata që shtirren se përfaqësojnë shqiptarët e në fakt janë shërbëtorë të Nikolla Gruevskit, do të duhej ta bënin vetë kumanovarët”, ka shkruar në rrjetin e tij social gazetari dhe kryeredaktori i portalit Sakte.net, Xhevdet Pozhari.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme