Prezantohet monitori 40-inch i Philips me rezolucion 4K

Philips ka prezantuar lansimin e monitorit më të ri të vet super të madh, Philips 4K BDM4037UW i cili është 40-inch dhe ka rezolucionin 4K.

Monitori 40-inch 4K i Philips pranon katër lloje të ndryshme të imputeve njëkohësisht dhe ka rezolucion 3840 x 2160 pixels UltraClear.
Monitori Philips 4K 40-inch tani mund të porositet ndërsa ka çmimin 680 euro.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme