Prishtinë, shkrep revolen aksidentalisht, plagos veten dhe shokun

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrethana ende të panjohura plotësisht një person ka lënduar vetën dhe një tjetër njeri pasi ka shkrepur aksidentalisht revolen, e cila dyshohet të jetë e tipit “Ekol”

 

Në njoftimin e policisë ky rast, që ka ndodhur të enjten në Prishtinë, nuk sqarohet tutje, pos që thuhet se policia ka konfiskuar armën, e cila nuk dihet në ishte me leje, apo jo.

Të lënduarit më pas  janë dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve kanë lëndime të lehta.

Nuk raportohet për të arrestuar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme