Publikohet intervista e plotë me Katica Janeva, do të habiteni me gabimet e saj! (Video)

Nga mediat maqedonase janë publikuar pamjet e pamontuara të intervistës se prokurores speciale Katica Janeva, e cila në këto xhirime duket ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim në ekran. Në materialialin prej 18 minutave, shihet vështirësia në të cilën Janeva has gjatë leximit dhe gabimet e shumta që më pas evitohen me montazhë./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme