Qeveria e Shkupit vendosë skulptura edhe nëpër nevojtore (FOTO)

Sakte.net / E diel, 09 Tetor 2016   –  10:50

Baroku dhe antika tashmë janë vendosur edhe në tualetet e Qeverisë së Maqedonisët, raporton A1on, duke publikuar edhe fotografi nga një prej nevojtoreve qeveritare të “stolisura” me një skulpturë.

 

Mbetet të shihet nëse edhe tualetet do të stolisen me skulptura, apo janë lënë aty përkohësisht, derisa të “zbukurojnë” ndonjë pjesë të qendrës së Shkupit që ende s’është mbuluar me skulptura. Nëse ka mbetur ndonjë e tillë, transmeton Sakte.net.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme