Sali Berisha sot mbushi 72 vjet

Një nga personazhet më të njohur të politikës shqiptare në 26 vitet e fundit feston sot 72-vjetorin e lindjes. Ish kryeministri Sali Berisha në një mesazh në Facebook shprehet se sot vjeshta i duket pranverë.

“Sot 72 vjeç! Miq, është fitore dhe bekim të bëhesh 72 vjeç dhe të të duket vjeshta si pranverë! Mirënjohje të pakufishme Zotit, Lilit e të gjithë familjarëve, miqve, të afërmve, bashkëpuntorëve, mbështetësve të mi, që me dashuri, përkushtim të madh më kanë shoqëruar dhe aq shumë më kanë ndihmuar, mbështetur, frymëzuar përgjate këtij rrugëtimi. Zoti i bekoftë!!”, shkruan z. Berisha.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme