Samsung me televizor të ri

“Modaliteti i ambientit” i gjeneratës më të fundit të Samsung-ut simulon pamjen e murit rreth e qark.

Për ta bërë televizorin sa më pak të dukshëm, kur nuk është në përdorim, Samsung ka zhvilluar një ” Mode Ambient” të ri.

Siç raporton Gizmodo , funksioni i ri është të integrohet në gjeneratën më të fundit të televizorëve QLED të Samsung, transmeton lajmi.net.

Për të përdorur Mode Ambient , ju duhet të fotografoni televizorin së bashku me murin në të cilin varet me një smartphone me një app të veçantë. Ngjyra dhe cilësi e murit rreth TV përdoret për të krijuar një imazh që shfaqet në ekranin e televizorit. Lidhe me internetin, ky imazh transmetohet në televizor

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme