Samsung shet S8 Plus me 128GB dhe 6GB RAM, por vetëm në Azi

Kur Samsung lajmëroi Galaxy S8 ishte bërë fjalë vetëm për modelin e pajisje me 64GB të memories së brendshme dhe 4GB RAM, por tash një variant më i fuqishëm i S8 Plus ofron hapësirë dyfish më të madhe prej 128GB dhe 6B RAM. Megjithatë, ky model është i vlefshëm vetëm në Korenë Jugore dhe Kinë.

 

Sipas EtNews, modeli kushton 1 mijë e njëzet dollarë.

Tash për tash nuk ka informacione nëse S8 Plus me 128 GB memorie të brendshme dhe 6 GB RAM do të gjejë rrugën e tij në Evropë ose SHBA.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme