Sara e ka përjetuar keq ndarjen nga Ledri, është dobësuar, është bërë “asht e lëkurë”

Sara Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në vend.

Ajo u bë akoma më e njohur pas lidhjes së saj me reperin, Ledri Vula, e më pas u përfol edhe për një ndarje të mundshme, përcjell ORAinfo.

Sara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo është përfolur për ndarjen nga Ledri dhe pas këtyre lajmeve duket se është dobësuar shumë./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme