Tunës i ka ndodhur një gjë shumë e keqe, për kë po mbanë zi këngëtarja e njohur?

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin, përcjell ORAinfo.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur e tëra me të zeza, sikur është duke mbajtur zi për dikë./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme