Sërish përlotet Kejsi në takimin me Kristin: ‘Jam e zhgënjyer’

Kejsi përlotet sërish në takimin me Kristin: ‘Jam e zhgënjyer’.

Kristi dhe Keisi janë njohur në Big Brother Vip, ku nisën një romancë, e cila nuk pati një fund të lumtur. Ata nisën afrimitetin në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, teksa kjo gjë bëri që edhe babi i Keisit, Sabiani, të hynte në shtëpi për të vendosur disa barriera.

Qëndrimi i të treve së bashku në atë shtëpi ishte paksa i vështirë, por ata arritën të ruanin raporte të mira, edhe pse romanca e tyre mori fund. Thumba dhe ngacmime ka pasur nga ana e të dyve pas daljes nga shtëpia e BBV, por duket se sqarimi i shumëpritur erdhi në Kepin e Vipave, ku Keisi është pjesëmarrëse dhe Kristi e vizitoi. Ja si iu drejtua atij Keisit në lidhje me raportin e tyre.

Nuk kisha më asgjë me ty. Mos bëj sikur po të refuzoj. Më beso. Nuk ishim për njëri-tjetrin, nuk kishim shans… Pse u emocionove kaq shumë.

Mes lotësh, Keisi u shpreh si më poshtë.

Emocionohem se më kujtohen shumë gjëra, pastaj them është më mirë kështu. Jam e zhgënjyer nga Kristi, prekem.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme