Shpërthen ish deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AKR-se Driton Tali

Ish-deputeti i Kuvendit te Kosoves nga radhët e AKR-së Driton Tali ka shperthyer ndaj polemikave se a duhet të formohet Ushtria e Kosovës në koordinim me Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe NATO-në.

Tali ka perdor nje fjalor teper të rënde duke i sharë me familje të gjithë ata që janë kundër Ushtris së Kosovës.

Tali ishte deputet i AKR-së në periudhën e tretë Legjislative (13.12.2007 – 03.11.2010)

Ja postimi i Driton Talit ne Facebook:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme