Tani pa Big Brother po ka kohë për familje, Arbana është bërë tamam grua e shtëpisë

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma, përcjell ORAinfo.

Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet në kuzhinë dhe duket se i është përkushtuar shumë familjes./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme