Tentojnë vetëvrasjen dy vajza

Dy vajza të reja kanë tentuar t’i japin fund jetës dhe momentalisht ndodhen në spital jashtë rrezkut për jetën.

Ngjarjet kanë ndodhur në qytetin e Shkodrës dhe atë të Lezhës.

Burime nga policia bëjnë me dije se në fshatin Berdicë, në qytetin e Shkodrës, është vetëhelmuar me fostoksinë shtetësia G.Gj, 23 vjeç.

Ndërkohë në Shëngjin, shtetësia A.D, 24 vjeç, ka përdorur një mbi dozë medikamentesh mjekësore për ti dhënë fund jetës së saj.

Të dy të rejat ndodhen jashtë rrezikun për jetën.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme