Thaçi: Bashkë vendosim si ti vrajmë komandantët!!

E mërkurë, 09 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Ish-basketbollisti i mirënjohur i shumë skuadrave të Kosovës, Muhamed Thaçi, ndryshe anëtar i kryesisë qendrore të partisë shqiptare në Maqedoni, PDSH, ka postuar një shkrim interesant, duke goditur ashpër. “Bashkë Vendosim si ti vrasim shqiptaret!!

Bashkë Vendosim si ti burgosim shqiptarët!!

Bashkë Vendosim si ti varfërojmë shqiptarët!!

Bashkë Vendosim si ti nënçmojmë shqiptarët!!

Bashkë vendosim se si ti largojmë shqiptarët nga vendlindja!!

Bashkë vendosim si ti vrajmë komandantët!!

Bashkë dhe vetëm Bashkë DUI-VMRO-LSDM 15 vite zi e më zi!!

Bashkë dhe Bashkë deri në shkatërrimin e shqiptarëve!!”, shkruan Thaçi.

Image

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme