Thaçi në takim me komandantin e NATO-s

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi është duke zhvilluar një takim me komandantin e Komandës së SHBA-ve për Evropë dhe komandant Suprem i Forcave Aleate të NATO-s, gjeneral Curtis Scaparrotti.

Më pas, zyrtari i lartë i Aleancës Veri-Atlantike do të vizitojë Ministrinë për Forcën e Sigurisë së Kosovës (MFSK), ku do të takohet me komandantin e FSK-së, gjenerallejtënant Rrahman Rama.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme