Tmerri në Siri vazhdon, fëmijët cak i sulmeve (Foto/Video +18)

Luftime të ashpra janë duke ndodhur në Alepo të Sirisë.  Viktima vazhdojnë të jenë civilë të pafajshëm. Mediat botërore shfaqin pamje të llahtarshme të fëmijëve që pësojnë nga kjo katrahurë njerëzore. Pamjet janë të rënda dhe nuk rekomandohen për përsona të ndjeshëm dhe nën moshën 18 vjeç./Sakte.net

Omran Daqneesh being treated by doctors from the Syrian American Medical Society

http://www.abc.net.au/news/2016-08-18/children-continue-to-pay-price-of-syria-conflict/7761322

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme