U gjendet substancë narkotike, arrestohen 2 persona

E shtune, 12 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Dje  në  Prishtinë janë arrestuar dy të dyshuar pasiqë u është konfiskuar substancë narkotike

Policia ka njoftuar se dje rreth orës 10:30 në fshatin ”Bardhosh” të komunës së Prishtinës janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptar.

Sipas policisë, arrestimi ka ndodhur pasiqë gjatë kontrollit u janë gjetur dhe konfiskuar një qese me substance të dyshuar narkotike të llojit Marihuanë, mulli për bluarje të Marihuanës, dhe një paketim Rizell.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme