Vajzat britanike zhvishen para ‘Bishës

Moti i keq me dëborë dhe akuj nuk ka kursyer as Britaninë e Madhe, ndërsa mediat raportojnë se vendi është përfshirë në kaos.

Në shumë autostrada qarkullohet me vështirësi, ndërsa rrugë të tjera janë të bllokuara. Nuk mungojnë as aksidentet e shumta në rrugë, si pasojë e ngricave, ndërsa i ftohti ka sjellë edhe disa viktima.

Gjithsesi, ‘Bisha nga Lindja’ nuk i ka trembur aspak vajzat britanike, të cilat kanë vijuar normalisht jetën e natës.

Siç shihet edhe në fotot më poshtë, ato kanë guxuar me veshjen e tyre, duke sfiduar të ftohtin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme