Vdes 28-vjeçarja në Lezhë, qëllohet brenda parukerisë

E premte, 11 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Një parukiere është qëlluar me armë në sallonin e saj të bukurisë mëngjesin e sotëm në qytetin e Lezhës. Etleva Ndoka 28 vjeç, parukiere dhe pronare e sallonit të bukurisë ka ndërruar jetë në spital pas plagëve me armë zjarri që mori në trup. Policia ka identifikuar si autor, shtetasin Alfred Nikolli, 31 vjeç. Persona të tjerë që kanë dëgjuar krismat kanë rendur drejt parukerisë dhe e kanë ndihmuar ta dërgojnë në spitalin rajonal por ajo nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra. Paraprakisht ngjarja dyshohet të ketë ndodhur për motive të dobëta.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme