Vetura me shpejtësi të madhe futet në sheshet e Prishtinës (Video)

Nje veturë ka hyrë gjatë natës nëpër sheshet kryesore të Prishtinës dhe atë me shpejtësi të madhe.

Në videon e dërguar nga një qytetar në Klan Kosova, shihet se me çfarë shpejtësie kalon sheshet kjo veturë.

Aventura e rrezikshme e shoferit, për fat të mirë, duket se ka kaluar pa pasoja në njerëz, pasi në atë kohë nuk ka pasur shumë qytetarë nëpër sheshe.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme