Veturat më të shtrenjta të vitit 2017 (Foto)

Është vetëm muaj prill dhe tashmë kompanitë me të famshme të veturave kanë prezantuar automjetet e reja të tyre

Makina duke filluar nga superluksoza, elegante, sportive deri ato që pothuajse janë “bisha” me performancat e tyre.

Këto janë veturat më të shtrenjtë të vitit 2017:

1

Lamborghini Aventador S 421,350 dollar

2

3

Porsche Panamers Sport 100,000 dollar

4

5

McLaren 290,000 dollar

6

Ferrari 300,000 dollar

7

Rolls-Royce 300,000 dollar

 

9

10

Mercedes 666,400 dollar

11

Lamborghini 275,000 dollar

12

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme