(Video) Vetëvendosje i çon selame të ashpra Hashim Thaçit dhe Isa Mustafës përmes Sami Kurteshit

I ftuar në intervistën Saktë ka qenë anëtari i kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi, i cili ka folur detaje lidhur me zhvillimet që planifikohen nga Vetëvendosje në kërkimin të drejtësisë për aktivistin Astrit Dehari.

Më poshtë e gjeni intervistën e plotë me autor Xhevdet Pozhari./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme