Vjedhje në Prizren

Dje në Prizren një person ka raportuar se i është thyer vetura dhe nga aty i janë vjedhur gjëra të vlefshme.

“Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se persona të panjohur gjatë natës i kanë thyer xhamin e veturës dhe nga aty i kanë vjedhur para të gatshme dhe stoli ari dhe argjendi”, thuhet në raportin policor.

Lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme