Vjen topi i mençur i futbollit

Ky top futbolli është projektuar si një mjet trajnimi për goditjet në portë.

Ai përmban një paketë të sensorëve të integruar të cilët regjistrojnë informacionet e tilla si trajektoren, rrugën e fluturimit, shpejtësinë, pikën e goditjes si dhe rrotullimet.

Të dhënat e mbledhura nga topi pastaj dërgohen në një aplikacion ku mund të ruhen dhe rishikohen, transmeton Koha.net. Topi i mençur është i përshtatshëm për të dy sistemet e njohura operative, Android dhe iOS, dhe shumë lehtë mund të përdoret.

Gjithashtu, ai ndihmon ata që praktikojnë gjuajtjet perfekte të topit që janë qenësore për të luajtur mirë.

Trajneri është i përfshirë në aplikacion në mënyrë që të dini se si të përdorni të dhënat për të përmirësuar lojën tuaj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme