Vuçiq nesër te Papa në Vatikan

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq nesër do të bëjë një vizitë zyrtare në Vatikan.

Me këtë rast, ai do të ketë takime të ndara me kreun e Selisë së Shenjtë, Papa Françeskun dhe kardinalin, Pietro Parolini, Sekretar i Shtetit të Selisë së Shenjtë.

Lajmi për këtë vizitë është bërë i ditur nga zyra për media e presidentit serb.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme