WHATSAPP RIKTHEN FUNKSIONIN E VJETËR

Përdoruesit e WhatsApp do të munden prapë të shkruajnë statuse

Nga mesi i shkurtit WhatsApp pat larguar opsionin e statuseve me tekst për t’i lënë vend  fotografive dhe videove të cilat largohen pas 24 orëve.

Por pas ankesave të përdoruesve ky aplikacion do të rikthej prapë mundësinë për të bërë statuse me fjalë dhe me emotions. Por kjo nuk do të thotë që WhatsApp do të largoj përditësimin e fundit at si të Snapchat publikimin e fotografive  apo përmbajtjeve tjera brenda 24 orëve./21Media

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme