Xhuli e zbulon pse Stresi i kërkoi 10 mijë euro Luiz Ejllit?

Pse Stresi i kërkoi 10 mijë euro Luiz Ejllit?

Ish-banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Juliana Nura, ishte ditën e sotme e ftuar në emisionin “E Diell”, ku u bë pjesë e rubrikës “Dielli apo Hëna”.

Madje ajo nisi e para edhe lojën me fotografi, ku në mënyrë krejt rastësore do të merrte 5 imazhe të ndryshe që përfshijnë dy personazhe të njohur të ekranit, një vend, send dhe një emoji.

Julianës i ranë Stresi, një strip club, emoji dashur dhe Luiz Ejlli dhe me këto krijoi historinë e saj, e cila i dha edhe fitoren.

“Stresi shkon në një strip club dhe nuk ka lekë. Merr shokun e tij Luiz Ejlli, i cili ka fituar Big Brother dhe i kërkon 10 mijë euro që të kalojë bukur, se e ka lënë edhe gruaja. Fundi është shumë i lumtur”, shprehet Juliana Nura.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme