Archive

Vogëlushja shqiptare vdes në spitalin italian, 22 persona nën hetim

4 vjet më parë

Plot 22 persona, përfshirë mjekë, pediatër, neurologë dhe infermierë janë vënën nën hetim nga prokuroria në Breshia të Italisë për vdekjen e një vajze 4

Ylli Manjani tregon sherrin me Ramën në Dritare me Rudinën

4 vjet më parë

Ylli Manjaji doli për herë të parë, pas shkarkimit si Ministër i Drejtësisë, në Dritare me Rudinën, Vizion Plus. Një rrëfim i gjatë për veten,

Lr PDSH dënon sulmin ndaj gazetarëve

4 vjet më parë

Dhuna dhe brutaliteti i ushtruar ndaj gazetarëve të cilët po kryenin detyrën e tyre, nga protestues të dhunshëm është një akt i patolerueshëm dhe i

Tateshi: Kryesia vendos nëse hyjmë ose jo në Qeveri

4 vjet më parë

Kryesia Qendrore e LR-PDSH-së do të vendos nëse ky subjekt do të jetë pjesë e Qeverisë apo jo. Kështu tha anëtari LR-PDSH-së, Bekim Tateshi në

Bilall Kasami dënon ashpër sulmin ndaj gazetarëve

4 vjet më parë

Në lidhje me sulmin që ka ndodhur ndaj gazetarëve të portalit A1on, ka reaguar edhe kryetari i Lëvizjes BESAS, Billall Kasmi. Ai ka thënë se

Selmani viziton gazetarët e sulmuar në spital, akuzon Gruevskin!

4 vjet më parë

Kryetari i SHGM-së Naser Selmani ka vizituar në spital gazetarët e portalit A1 On, të cilët sonte u sulmuan nga protestues të dhunshëm afër kuvdendit

Therret me thikë djali i njërit prej kryetarëve të komunës së Shkupit

4 vjet më parë

Nuk kanë të ndalur incidentet sonte në Shkup. Tv 24Vesti sapo ka informuar se sonte është rrahur djali i një kryetari të komunës. Nuk bëhet

Edhe në Kumanovë protesta kundër shqipes

4 vjet më parë

Një numër i qytetarëve të Kumanovës sot pasdite iu përgjigjën thirrjes së iniciativës qytetare “Për Maqedoninë e përbashkët” dhe dolën rrugëve të qytetit për të

Tërmkolli: Komandantët ia bënë njëri-tjetrit dosjet për Specialen

4 vjet më parë

Deputetja nga radhët e LDK-së, Melihate Tërmkolli, ka folur për ligjin për hapjen e dosjeve nga periudhat e kaluara politike në Kosovë, në një paraqitje

1 2 3 198