“Black out” në gjithë Shqipërinë, ndërpritet energjia elektrike në shumë qytete

Një ndërprerje totale e energjisë elektrike ndodhi mesditën e kësaj të premteje.


Pa drita raportohet se kanë mbetur Tirana, Durrësi, Lezha, Shkodra, Kukësi dhe Saranda e Elbasani, ndërsa ende nuk dihen shkaqet.

Energjia u ndërpre edhe në Gjykatën Kushtetuese ku po shqyrtohet padia e Partisë Demokratike në lidhje me mandatin e Olta Xhaçkës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme