Deputeti i LSDM-së u drejtohet deputetëve të VMRO-së: “Daj da go izbereme nashiot i vashiot Talat!”

Deputeti i LSDM-së, Goran Misovski çaste më parë nga foltorja e Kuvendit u është drejtuar deputetëve të VMRO-DPMNE-së së Nikolla Gruevskit duke u thënë: “Daj da go izbereme nashiot i vashiot Talat!” (Hajde ta votojmë Talatin tonë dhe të juaj), raporton Almakos.

Ndërkohë, ai ka lënë të shtrohe dyshimi në opinion se vallë i kujt është më shumë Talat Xhaferi: I LSDM-së apo i VMRO-së?!/Almakos

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme