Dimovski pyet Arifin: Ku shkuan paratë e ujësjellësit të Tetovës

Deputeti i VMRO-DPMNE-së Ilika Dimovski ka adresuar përgjegjësinë për mosndërtimin e ujësjellësit në Tetovë në autoritetet komunale. Ai tha se Qeveria dhe Kuvendi kanë miratuar mjete, por tha se fajin e ka dikush tjetër duke aluduar në Komunën e Tetovës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme