Flaka Surroi: Turp të keni për frikën që po tentoni ta mbillni në popullatë

Lidhur me shtyrjen e fillimi të procesit mësimor, ka reaguar drejtoresha e grupit KOHA, publicistja Flaka Surroi.

Postimi i saj i plotë

A mos po rreni pak?
Apo ju zuri nisja e fillimit të vitit shkollor në befasi si bora në dimër?
E paratë për libra që kanë dalë nga shtypi ka pothuajse një muaj do t’i gjeni për dy ditë, apo, se nuk ju kanë mjaftuar tetë muaj nga fillimi i vitit?
Pse nuk thoni se këtë e bëni për punë sigurie, sepse me 1 shtator do të ketë protesta dhe se qyteti do të mbushet me policë.
Duhet me ju ardhë marre për ambientin e frikës që jeni duke e krijuar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme