Haradinaj: Zgjedhjet ndryshojnë situatën në vend

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se është gabim të diskutohet çështja e veteranëve, për shkak se kjo çështje është obligim që del nga ligji dhe çdo obligim ligjor duhet të zbatohet.

Ai gjatë qëndrimit në Prizren ka thënë se Kosova ka nevojë për ndryshime në institucione dhe vetëm zgjedhjet janë mundësi për t’u ndryshuar gjendja e rënd që është në vendin tonë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme