Instagram i gatshëm për video live

E diel, 13 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Rrjeti social Instagram është duke u përgatitur për të bërë lansimin e videove live

Këtë për ”The Financial Times”  e ka konfirmuar drejtori i Instagramit, Kevin Systrom, i cili ka treguar se Instagram është në përgatitje të kësaj platforme.

Drejtori Systrom nuk e ka bër publike se kur do të bëhet lansimi, por ai tashmë është parë në versionin beta të aplikacionit.

Me këtë lansim, Instagrami i bashkohet facebookut, Twitterit dhe Youtubes, të cilat mundësojnë lansimin e videove live.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme