Ish ministri Mulaj: Intelektual mos rrini anash

Përmes një postimi në rrjetin e tijë social facebook ish Ministri i Tregtis dhe Industris nga radhët e AKR-së Ismet Mulaj,ka thënë se qëndrimi anash i intelektualëv po i lë hapsirë popullit që tek klasa politike të shohë vetem një ngjyrë,bardh ose zi.

Postimi i plotë:

“Kur mungon/ikë Luani edhe Majmuni bëhët mbret”.

Qëndrimi anash i shumë prej intelektualëve ka bërë që populli të shohë të klasa politike vetëm një ngjyrë, bardh ose zi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme